onlineim@hotmail.com
onlineim@hotmail.com
www.sohbetmatik.com

insan ve insanlar

Türkiye'nin ve Avrupa'nın sohbet , chat sitesi.

insan ve insanlar

Dünya Değişiyor ve Biz bir bilenler bir tarfta bilmeyenler diğer tarafta olduğunu sanırken, doğrular ve yanlışlar birbirine karışmış, artık ne siyah var nede beyaz! Gri bir yaşamın içinde yuvarlanıp gidiyoruz.
Hergün 80 km gidiş-geliş yapıyorum ve hayatımda herşeye sahip olduğumu sanıyorum ama hissetmiyorum!! Bu zaman zarfında yine insanları tanımaya çalıştım hepsi aynı! İstinalar hariç! Bazen ölmeyi düşünüyorum! Bazen isyan ediyorum! Bazen şükrediyorum!
Bu seferki tepkim bayanlara yönelik?! Bayanları anlayamıyorum ben bir bayana aşık olamam mı? Neden kendilerini zirvede görürler? Neden fiziği düzgün olup da ama içinde adamlık namına bir gram haysiyeti olamayanların peşinden giderler? NEDEN?
Brgün yaşlanmayacak mı o bayanlar? ciltleri kırışıp, o güzellikleri bir süre sonra solmayacak mı? Neyin kafasını yaşarsınız ey bayanlar? Geçenlerde facede bir paylaşımda gördüm KADINLARI ANLAMA KILAVUZU isimli bir kitap yaklaşık 3 metre uzunluğundaydı ve altta da özet hali…
Einstain demiş ki; Kadınların sırları keşfetmek, uzayı keşfetmekten daha zordur demiş!
Nys bugün biraz efkarlandım ve geçmişe doğru bir yolculuk yapıyorum şuanda; acılarım, hatalarım,sevinçlerim….vs Biraz karışık bir blog oldu ama yazmasaydım kendimi kötü hissedecektim

Sesli dünya , Sesli dünya , Seslidunya , Seslidünya Katkılarıyla  ….

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir