onlineim@hotmail.com
onlineim@hotmail.com
www.sohbetmatik.com

Sesli chat hakkındaki görüşlerimiz sizlerle

Türkiye'nin ve Avrupa'nın sohbet , chat sitesi.

Sesli chat hakkındaki görüşlerimiz sizlerle

Sesli chat kelimesinden de anlaşıldıgı gibi kullanıcılara sesli olarak konuşma imkanı sunan bir sistemdir. Bu sistemler speakychat tabanlı olup activex denetimi ile sesli ve görüntü olarak sohbet etme olanagı sunmaktadır.Sesli sohbet sitelerinin tamamında activex denetimini yüklemenizi isteyecektir. Yüklediginiz bu program kesinlikle kötü bir yazılım yada virüs icermemektedir. Dilerseniz virus programınızda taratabilirsiniz.

Sesli chat siteleri 2000 ‘ li yılların başlarından itibaren, yazılı sohbet sitelerinin kabusu haline gelip neredeyse yazılı sohbet sitelerinin sonunu getirmiş durumdadır. Neden mi?

Yazılı chat sitelerinde kullanıcıların kamera acma olanagı yada mikrofon alma olanagı olmadıgı icin kişiler cok cabuk kandırılabiliyordu. Ayrıca kullanıcılara programlar indirtiliyor,iyi niyetleri suistimal ediliyordu.

2000 ‘li yılların basında bunlara son veren sistem sesli sohbet sistemleri oldu.Sesli chat sitelerine giren kullanıcılar birdaha yazılı sohbet sitelerine girmek istemedi. Çünkü sesli sohbet edebiliyor,kamera acabiliyor ve internet explorer üzerinden herkese ulaşabiliyordu. Sitemiz türkiyenin en büyük sesli chat sitesidir .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.