onlineim@hotmail.com
onlineim@hotmail.com
www.sohbetmatik.com

Sitemizde belirli zamanlarda düzenlenen yarışmalar ve ödülleri hakkında .

Türkiye'nin ve Avrupa'nın sohbet , chat sitesi.

Sitemizde belirli zamanlarda düzenlenen yarışmalar ve ödülleri hakkında .

SesliPiyasa.Com ailesi olarak yılın belirli dönemlerinde siz kullanıcılarımıza özel olarak düzenledigimiz yarışmalarda bircok kullanıcımızı oda ve görev sahibi yaptık. Bu yarışmaları düzenlememizdeki amac siz kullanıcılarımızı sitemize kazandırmak ve görevi sadece bilgisi olan kullanıcılarımızın almasıdır.
Son 2 ay icinde yapılan yarışmalarda verilen ödülleri ve bu aydan sonra verilecek olan ödülleri sizlere birazda olsa anlatmaya calışalım..

1- Canlı muzik odamızda olan Canlı şiir ve Canlı şarkı yarışması: Bu yarışmamıza katılım bekledigimizin cok üstünde olmuştur.Hatta oda sayısı 185’e kadar yükselmiştir.Bu yarışmamız aynı zamanda bu yılımızın en kalabalık ve iddialı yarışması olmuştur.

Yarışma ödülleri : 1.ciye Süper adminlik verilmiştir.2.ciye co adminlik ve 3.olan kullanıcımıza kontur ve sinema biletleri hediye edilmiştir.

2- R-oyun odamızda Düzenlenen Kelime oyunu yarışması:Sitemizin en eski oyun odalarından biri olan R-oyun odamızda düzenlenen yarışmamızda bilgili kullanıcılarımız kazandı.Oyun odalarımızda sık sık düzenlenen ödüllü ve cezalı yarışmalarda yüksek performans gösteren kullanıcılarımızı zaten ödüllendiriyoruz.Ancak bu yarışmamızda 3 kullanıcımıza Co adminlik hediye edilmiştir.

3- Yarışma Oyun odamızda düzenlenen bilgi yarışması: Yarışma gecen hafta gercekleşmiş olup ilk 3 e giren kullanıcılarımıza ödülleri verilmiştir.Kelime oyunu ve Tabu yarışmasında kazanan kullanıcılarımız Yarışma oyun odamızın daimi kullanıcılarındandır.Sitemizin en yeni odası olan yarışma oyun odamız şuan itibarıyla iyi bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir