onlineim@hotmail.com
onlineim@hotmail.com
www.sohbetmatik.com

Sitemizdeki odaların yönetimi hakkında bilgi vermeye çalışacağız

Türkiye'nin ve Avrupa'nın sohbet , chat sitesi.

Sitemizdeki odaların yönetimi hakkında bilgi vermeye çalışacağız

Degerli seslipiyasa kullanıcılarımız ve oda sahiplerimiz ; Bugünkü haberimiz hem oda sahiplerimizi hemde sitemize katılan tüm kullanıcılarımızı yakından ilgilendiriyor.Öncelikle sitemizde bulunan önemli odalarımız hakkında kısa bilgi verelim.

Sitemizde toplam 110 oda bulunmaktadır.Bu odaların % 90 lık kısmı siz kullanıcılarımız tarafından alınmıştır. Sitemizdeki odaların tamamına ait sabit kurallar vardır. Her odanın üstlerinde ayrı olan kurallarda mevcuttur.Sitemizdeki belirli olan kuralları KURALLAR butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Oda yönetimi hakkında :

-Sitemizdeki odaların yönetimi oda sahiplerimizde mevcuttur.

-Oda sahiplerimiz odasında istemedigi kişileri,odalarından yasaklayabilir,giriş kayıtlarına bakabilmektedir.

Oda sahiplerimiz oda yönetim kısmından odasına ait herseyi düzenleyebilmektedir.Oda sahiplermize ve üst düzey görevlilerimize özel olarak tasarlanan yazılımımızda sitemizdeki tüm görevlilerimizin ve kullanıcılarımızın tüm şikayetleri,istekleri göz önünde bulundurulmuştur.

-Odalarımızın sahipleri girdiginiz odanın hemen sol tarafında alt kısımda belirtilmektedir. (örnek : oda sahibi sesli piyasa) gibi..

-Sitemize ait odalarımızın yan kısımlarında oda sahibi Yönetim ve seslidunya olarak belirtilmektedir.

-Aynı zamanda her odanın spot yazısını oda sahiplerimiz belirlemektedir.Bircok odamızda spot yazı kısmında oda kuralları yer almaktadır.Lutfen o kısımı dikkatlice okuyunuz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.