onlineim@hotmail.com
onlineim@hotmail.com
www.sohbetmatik.com

Sitemize üye olan kullanıcılarımıza özel olan hediyelerimiz

Türkiye'nin ve Avrupa'nın sohbet , chat sitesi.

Sitemize üye olan kullanıcılarımıza özel olan hediyelerimiz

SesliPiyasa ailesi olarak en son panel degiştigimizden bu yana üye sayımız 20.000 üstüne cıkmıştır.Günden güne artan üye sayımız ve sitemizdeki kullanıcı sayısıyla Türkiye’nin en büyük sesli sohbet sitesi olma liderligimizi koruyoruz.Sitemizde üye olmak isteyen kullanıcılarımız ana sayfamızdan üye ol butonuna tıklayarak cok kolay bir sekilde üye olabilirsiniz.Yada sesli sohbet panelimizde hem sohbet edip, hemde en üstte bulunan üye ol butonuna tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz…

Hergün üyelerimizi artırmak ve üyelerimize yeni birseyler sunabilmek icin yazılımcı ekibimiz sürekli yeni güncellemeler yapmaktadır.Son güncellemede yapılan üyelerimize özel renkli rumuz sistemi sayesinde seslidünya üyeleri ayrı bir konum kazanmıştır.Sitemizde online saati yüksek olan kullanıcılarımıza verilen renkli rumuz secenegi sayesinde seslidunya ailesinde uzun süre kalan kullanıcılarımız rumuzlarının hangi renk olmasını istiyorsa o renk’i alma secenegine sahip olacaktır.

Nasılmı? Sitemizde üye olan kullanıcılarımız bu ödülü kazandıgında en üstte yer alan mesaj bölümüne sistem tarafından mesaj gönderilecektir.Gelen mesajı acan kullanıcılarımıza özel acılan renk paletinde, kullanıcımız hangi renk rumuz istiyorsa o rengi secip sayfayı yenile yaptıgında istedigi rumuz rengine sahip olacaktır.Bu ödülü kazanmak icin sitemizde online sürenizi uzun tutmanız yeterlidir.

Üye olacak kullanıcılarımızın Dikkatine.: Sitemizde her kullanıcımız 1 defa üye olabilir.Yada her üyelikte sadece 1 tane mail adresi kullabilirsiniz.Her üye olan kullanıcımıza sistem tarafından onay maili ulaşmaktadır.Maili dogrulamayan kullanıcılarımızın üyelikleri gercekleşmez.Sitemize üye olup mailden dogrulamayan kullanıcılarımızın üyelikleri kısa bir zaman sonra sistem tarafından silinecektir.. Üye olurken lutfen bunlara dikkat ediniz.

Üyelerimize Özel olan özellikler.:

-Her üyemize ait profil sistemimiz tarafından oluşturulmaktadır.Her üyemiz profiline kendi resmini kendi güzel sözlerini yazabilir.Arkadaşlarının begenmesini saglayabilir.

-Her üyemiz sesli sohbet panelimize sms atabilmektedir.Üye olmayanlar atamaz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.